|
Головна
Незабаром, багато з нас згадуватимуть події, які відбулися два роки тому. Згадувати, тому що у більшості їх безпосередніх учасників навряд чи буде святковий настрій.
Одним із ключових завдань будь-якої держави, незалежно від її суспільно-політичного устрою, є забезпечення безумовного виконання на її суверенній території законів. Більше того, закон, як інститут примусу фактично є одним із ключових інститутів існування держави.
За результатами розгляду питань порядку денного загальних зборів ВАТ "Ленінська кузня" Фондом державного майна України заблоковано реалізацію рішення щодо збільшення статутного фонду товариства шляхом додаткової емісії акцій, чим недопущено зменшення розміру державного пакету акцій.
Останнім часом більшість українських політиків виступає за розведення у часі виборів до Верховної Ради України та виборів сільських, селищних, міських, районних, обласних рад. Додатковим аргументом на користь прийняття такого рішення стали події 26 березня 2006 року. Тоді із-за спроб виборців розібратися у пачці бюлетенів на виборчих дільницях утворювалися довжелезні черги.
Президент України підписав Указ №242/2006 "Про План заходів на 2006 рік щодо вдосконалення судового устрою та забезпечення справедливого судочинства в Україні відповідно до європейських стандартів".
З обранням Віктора Андрійовича Ющенка Президентом України багато хто сподівався, що в Україні нарешті закінчиться "ера обраних", одним із складових елементів якої була "нагородоманія".
У четвер, 19 січня 2006 року, Верховна Рада України прийняла Закон України "Про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, послуги громадського транспорту (крім таксі)" (реєстр. №8681 від 10.01.2006 р., ініціатори внесення - народні депутати України П.Симоненко та В.Матвєєв).
|